شرکت OnePlus و لغو ویژگی شارژ بیسیم

0

در میان تمامی شرکت‌های فعال در زمینه ساخت گوشی‌های هوشمند در سرتاسر جهان، هستند شرکت‌هایی که از مدت فعالیتشان زیاد نمی گذرد اما قصد دارند تا با ساخت محصولات با کیفیت و صد البته با قیمت مناسب‌تر، بتوانند نظرات کاربران را به خود جلب نمایند. شرکت OnePlus یکی از آنهاست.

شرکت OnePlus و بررسی محصول در حال انتشار آن

علاقه‌مندان به رایان ITC؛ همانطور که اطلاع دارید، ما تنها یک هفته تا انتشار یکی دیگر از محصولات این شرکت فاصله داریم. شرکت OnePlus قصد دارد تا با انتشار محصول جدیدش به نام OnePlus 5T سرو صدایی به پا کند.

شرکت OnePlus

در اینجا باید بپردازیم به موضوع شارژ بیسیم که مدت هاست سرو صدا به پا کرده و شرکت‌های مختلفی نیز بر روی آن مانور داده‌اند. شارژ بیسیم یکی از قابلیت‌های بسیار مهمی است که می‌تواند سمت و سوی بازار را به سوی ارائه‌دهنده این ویژگی بگرداند.

عدم ایجاد شارژ بیسیم

در مدتی قبل، مدیران شرکت OnePlus بر آن بودند تا ویژگی شارژ بیسیم را در محصول جدیدشان یعنی OnePlus 5T بگنجانند اما هم اکنون خبرهایی مبنی بر عدم انجام اینکار توسط این شرکت به گوش می‌رسد.

مدیران ارشد این شرکت بیان داشته‌اند که قصد دارند از سیستم Dash Charging به جای شارژ بیسیم استفاده نمایند.

آنها اظهار داشتند که شارژ بیسیم یک مفهوم هیجان‌انگیز بوده که در سال‌های اخیر بسیار بیان شده و سرو صدای زیادی به پا کرده است، اما با توجه به تکنولوژی و زیرساخت‌های موجود در تمامی شرکت‌ها، Dash Charging انتخاب مناسب‌تری است زیرا شارژ بیسیم برای تکمیل شدن نیازمند منابع خاصی بوده که فعلا چنین چیزی مقدور نخواهد بود.

آنها اضافه کردند که می‌تواسنتند اینکار را به سرانجام برسانند، اما یقینا قدرت شارژ بیسیم به اندازه Dash Charging نبوده و همین موضوع می‌توانست این محصول را با شکست جدی روبه‌رو کند و خسارت‌های فراوانی را به بار بیاورد.

قدرت شارژ Dash Charging

جالب است بدانید که این احتمال وجود داشت که در استفاده از شارژ بیسیم تنها 15 وات برق مورد استفاده قرار گیرد در حالیکه هم اکنون سیستم Dash Charging تا 20 وات برق می‌تواند برای انجام شارژ ارائه دهد.

شرکت OnePlus

در نظر داشته باشید که در سیستم شارژ جدید بکارگرفته شده، کاربران به راحتی قادر خواهند بود تا در حین انجام شارژ به کار کردن با گوشی هوشمندشان، بازی کردن و به مسائلی همچون وب‌گردی بدون داشتن کوچکترین مشکلی بپردازند.

مدیر ارشد شرکت OnePlus بیان داشت که تکنولوژی شارژ بیسیم باید بالغ شود و در آن زمان می‌توان با قاطعیت اظهار داشت که شرکت ما به استفاده از این قابلیت در تولید محصولاتش خواهد پرداخت.

نظر شما در این رابطه چیست؟

Source: Gadgetsnow

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.