برنامه مدیریت مخاطبین در اندروید Simpler

0

برنامه مدیریت مخاطبین در اندروید یا نرم افزار Simpler Contacts & Dialer یکی از نرم افزارهای مهم در اندروید است که به درد اکثر ماها میخورد. اگر کنجکاوید که بدانید این نرم افزار برای چیست پیشنهاد میکنیم ادامه این مطلب را در مجله اخبار کامپیوتر مطالعه کنید.

برنامه مدیریت مخاطبین در اندروید

شاید شما هم تعداد زیادی مخاطب در گوشی همراه تان داشته باشید. بنابراین ممکن است محیط مدیریت مخاطب هایتان به هم بریزد و پیدا کردن مخاطبی خاص وقت گیر باشد. سعی کنید برنامه مدیریت مخاطبین در اندروید یا نرم افزار Simpler Contacts & Dialer را نصب کنید تا بتوانید مخاطبینتان را در اندروید مدیریت کنید.

ویژگی های نرم افزار Simpler Contacts & Dialer

 

  • قابلیت شناسایی و حذف مخاطب های تکراری
  • قابلیت گرفتن نسخه پشتیبان از مخاطب ها
  • جستوجوی سریع بر اساس اسم و شماره
  • تماس سریع با مخاطب هایی که اخیرا استفاده شده اند
  • طراحی شده به صورت زیبا با استایلی شیک

ادامه توضیحات برنامه مدیریت مخاطبین در اندروید

به گزارش مجله اخبار کامپیوتر یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران دارند، وجود شماره های بسیار زیادی است که در گوشی آنها وجود دارد. معمولا اکثر افراد دارای تعداد زیادی مخاطب هستند که برخی از آنها شاید تکراری باشد و وجود مخاطب های زیاد شاید باعث شود که مدت زمان زیادی برای یافتن مخاطب مورد نظرتان نیز صرف کنید. اما برنامه Simpler Contacts & Dialer چنین مشکلاتی را برایتان حل می کند. با استفاده از این نرم افزار می توانید مخاطب هایی ک در گوشی تان تکراری هستند را شناسایی و آنها را حذف کنید.

این نرم افزار به شما امکان جستوجو در میان مخاطب های گوشی را می دهد و شما می توانید سریعا مخاطبی که مد نظر دارید را بیابید. این کار با جستجوی نام یا شماره مخاطب انجام می شود. با استفاده از Simpler Contacts & Dialer امکان حذف کردن مخاطب هایی که به صورت ناقص ذخیره شده اند را نیز خواهید داشت. شما می توانید آن دسته از مخاطب هایی که دارای شماره نیستند یا شماره آنها ناقص است را شناسایی و حذف کنید.

قابلیت تهیه نسخه پشتیبان از مخاطبین نیز در نرم افزار Simpler Contacts & Dialer قرار داده شده است که با استفاده از آن می توانید از تمام مخاطب هایی که در لیست مخاطب هایتان دارید نسخه پشتیبان تهیه کرده و سپس در مواقعی ضروری آن را ریستور کرده و از آن استفاده کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.