نرم افزار ریموت دسکتاپ یا نرم افزار Microsoft Remote Desktop

نرم افزار ریموت دسکتاپ برای اندروید یک نرم افزار کاربردیست که با کمک ان میتوانید با اینترنت در هر جایی به ps خود دسترسی داشته باشید. برای اینکار فقط به اینترنت نیاز است.

به گزارش مجله اخبار کامپیوتر نرم افزار Microsoft Remote Desktop به وسیله کمپانی  مایکروسافت طراحی شده است. با کمک نرم افزار ریموت دسکتاپ برای اندروید یا نرم افزار Microsoft Remote Desktop  براحتی می توانید از طریق اینترنت با پلت فرم آندرویدی به کامپیوتر خود دسترسی پیدا کنید.

درست است که برای دسترسی به pc از طریق گوشی نرم افزارهای زیادی وجود دارد ولی خب نرم افزار ریموت دسکتاپ برای اندروید یا نرم افزار Microsoft Remote Desktop یکی از بهترینهای این نرم افزارهاست . ما به شما پیشنهاد میکنیم همین الان ان را دانلود کرده و بر روی گوشی خود نصب نمایید.

بیشتر بدانید : آموزش تصویری رمز گذاری فایل زیپ zip و rar

طرز کار این نرم افزار راحت است. فقط کافیست که برای اتصال به PC  با کمک ان این نرم افزار بر روی پلتفرم آندرویدی شما نصب شود. چون کارایی این نرم افزار به طریقی می باشد که از Remote Desktop Connection ویندوز استفاده می کند که بصورت پیش فرض بر روی ویندوز های ۷ و ۸ نصب است.

ویژگی های نرم افزار ریموت دسکتاپ برای اندروید یا نرم افزار Microsoft Remote Desktop

به گزارش مجله اخبار کامپیوتر یکی از مهمترین ویژگی های این نرم افزار دسترسی به منابع از راه دور از طریق Remote Desktop Gateway است.

باید بدانید که از دیگر ویژگیهای ان جریان ویدئو و صدا با کیفیت بالا با بهبود فشرده سازی و مصرف پهنای باند است.

از دیگر امکانات نرم افزار ریموت دسکتاپ برای اندروید یا نرم افزار Microsoft Remote Desktop میتوان به اتصال ایمن به داده ها و برنامه های کاربردی خود با فناوری دستیابی به موفقیت احراز هویت لایه شبکه (NLA) اشاره کرد.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله اخبار کامپیوتر در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید. اگر میبینید این نرم افزار برای شما لازم است همین الان ان را دانلود کرده ، بر روی گوشی تان نصب کنید و کار کردن با ان را امتحان کنید.