به گزارش مجله اخبار کامپیوتر نرم افزار مسنجر بیتاک اندروید یا نرم افزار BeeTalk یکی از معروفترین نرم افزارهای چت اندروید است و به خاطر ویژگیهای جالبی که دارد توجه بسیاری از افراد را جلب کرده است. به طوری که این نرم افزار بیش از ۵۰ میلیون بار از سایت گوگل پلی دانلود شده و امتیاز خوبی از سوی کاربران کسب کرده است.

ویژگیهای  نرم افزار مسنجر بیتاک اندروید یا نرم افزار BeeTalk

شاید یکی از اصلی ترین ویژگیهای نرم افزار مسنجر بیتاک اندروید یا نرم افزار BeeTalk قابلیت جست وجو و نمایش دادن افرادی که در فاصله دور یا نزدیکی از شما قرار دارند باشد. یعنی با ان میتوانید مخاطبانتان را بر حسب فاطله ۱۰ متری یا ۱۰۰۰ متری پیدا کنید و با انها چت کنید. بدون اینکه شماره ای از شما روی گوشی او بیفتد.

به گزارش مجله اخبار کامپیوتر قابلیت ارسال کردن پیامک هایی که بعد از خوانده شدن توسط کاربر ناپدید می شوند از دیگر امکانات این نرم افزار است.

یک ویژگی جالب دیگر این نرم افزار جست وجو در میان بیتاک برای یافتن افراد و دوستان جدید از سراسر جهان می باشد.

زنگ تفریح : حذف فولدرهای خالی و پوشه های اضافی

از دیگر ویژگیهای این نرم افزار می تواند به قابلیت انجام چت ها به صورت گروهی با قابلیت دعوت از دوستان خود برای شرکت در آن ، ساخت و ملحق شدن به کلاب برای یافتن دوستان جدید و آشنایی بیشتر با آنها ، ارسال پیامک های متنی، برقراری تماس های صوتی و ارسال پیام صوتی به صورت رایگان و نامحدود و ارسال استیکرهای بسیار جذاب و شکیل در هنگام چت برای دوستان خود اشاره کرد.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله اخبار کامپیوتر در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید. اگر از این نرم افزار خوشتان امده میتوانید ان را دانلود کرده و نصب کنید.

این نرم افزار بستگی به نیاز شما دارد. ویژگی ان اینست که مثلا کسی میداند شما در فاصله ۵۰ متری او هستید و میتواند به شما پیام دهد . البته نامتان را نمیفهمد. خب برخی از این ویژگی خوششان می اید و بعضی هم نه.

عناوین تصادفی :