معرفی اپلیکیشن حل مسائل ریاضی Cymath

0

اپلیکیشن حل مسائل ریاضی یا نرم افزار Cymath یک ماشین حساب فوق العاده برای گوشی های مویایل است که می توانید با کمک ان همه مسائل، معادلات و عبارت های ریاضی را گام به گام حل کنید. در این بخش از مجله اخبار کامپیوتر اطلاعاتی رادرباره این نرم افزار در اختیارتان می گذاشتیم.

اپلیکیشن حل مسائل ریاضی

در سایر اپلیکیشن های حل مسائل ریاضی افراد فقط ضرر میکنند. چون جوابها حاضر و اماده بصورت عدد در اختیارشان قرار میگیرند و انها از راه حل چیزی نمی فهمند. اما در نرم افزار Cymath جوابها به صورت تشریحی توضیح داده می شود و کاربر به طور کامل نوع حل پاسخ را متوجه می شود.

اپلیکیشن حل مسائل ریاضی
اپلیکیشن حل مسائل ریاضی

کلمه سایمف در وحله اول اسم یک سایت مشهور با اسم Cymath.com می باشد که با داشتن میلیون ها کاربر از سراسر جهان جزو معتبرترین مراجع به شمار می اید. نرم افزار سایمف برای حل مسائل و معادلات از موتور این سایت بزرگ به صورت آنلاین کمک میگیرد. پس بدون اینترنت نمی توانید از این نرم افزار استفاده کنید.

اپلیکیشن حل مسائل ریاضی یا نرم افزار Cymath

جالب است بدانید به گزارش مجله اخبار کامپیوتر با استفاده از دوربین اصلی دیوایس خود باید از مسائل ریاضی عکس بگیرید و جواب تشریحی کامل را با توضیحات کامل دریافت کنید.

با کمک نرم افزار سایمف یا اپلیکیشن حل مسائل ریاضی یا نرم افزار Cymath انواع عبارت ها و معادلاتی که شامل فاکتور گیری، لگاریتم، توان، اعداد مختلط و .. هستند را میتوانید حل کنید. برنامه Cymath یک نرم افزار آموزشی است که سازنده ان شرکت Cymath LLC می باشد.

بیشتر بدانید : آموزش دایورت کردن تلفن ثابت و موبایل

ویژگیهای نرم افزار سایمف  یا نرم افزار Cymath

اسم برنامه: Cymath – Math Problem Solver

دسته: آموزشی

ورژن: ۱٫۳۱

شرکت سازنده: Cymath LLC

حجم: فایل نصبی: ۷ MB

ورژن اندروید پیشنیاز: ۴٫۱ و بالاتر

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره اپلیکیشن حل مسائل ریاضی Cymath در مجله اخبار کامپیوتر در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.