دو مورد از داغ ترین نرم افزار های موبایل

0

همینطور که میدانید دنیای فناوری با چنان سرعتی پیشرفت میکند که هر روز نرم افزار جدیدی برای موبایل به بازار می اید . هر کدام از این نرم افزارها هم فواید خاص خود را دارند. در این پست از مجله اخبار کامپیوتر دو مورد از داغ ترین نرم افزارهای موبایل را برایتان معرفی می کنیم.

داغ ترین نرم افزار های موبایل : چت با پیام صوتی

یکی از داغ ترین نرم افزار های موبایل اپلیکیشن کورد است. در اپلیکیشن کور ابزار ارتباطی‌تان به جای متن صداست. به گزارش مجله اخبار کامپیوتر برای استفاده از کورد کافیست با استفاده از شماره موبایل خود یک حساب کاربری بسازید یا با اکانت فیسبوک‌تان لاگین کنید. پس از این کار برنامه از شما می‌خواهد تا از میان رنگ‌های موجود رنگ مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید.

به همین راحتی شما وارد محیط اپ شده‌اید . در این صفحه بررسی کنید کدام‌یک از مخاطبان گوشی‌تان در این اپ حساب دارد. برای صحبت با هر یک از دوستان باید آیکون میکروفن را فشار دهید و صحبت کنید . به این ترتیب صدایتان ضبط و ارسال شود. شمل نمی توانید بیشتر از ۱۲ ثانیه صحبت کنید. قسمت جالب این اپلیکیشن بخش Channels آن بوده که مثل چت‌روم است؛ در این قسمت موضوعات محبوب با هشتگ مشخص شده‌ که کاربران مختلف از هر جای دنیا پیامی صوتی متناسب با آن موضوع فرستاده‌اند.نرم افزار موبایل , نرم افزارهای موبایل , اپلیکیشن موبایل , اپلیکیشن های موبایل, داغ ترین نرم افزارهای موبایل, داغ ترین اپلیکیشن های موبایل , جدید ترین نرم افزارهای موبایل , جدید ترین اپلیکیشن های موبایل

اپلیکیشن کورد
اپلیکیشن کورد

داغ ترین نرم افزار های موبایل : موسیقیدان شوید

یکی از داغ ترین نرم افزار های موبایل  اپلیکیشن جدید Trackd است.  اگر اهل موسیقی هستید بدون معطلی اپلیکیشن جدید Trackd را روی گوشی خود نصب کنید. طبق اطلاعات بدست امده برای استفاده از این اپ باید حساب کاربری برای آن بسازید یا با اکانت توییتر و فیسبوک لاگین کنید. پس از این کار با محیط ساده و طراحی خاص این اپلیکیشن مواجه می‌شوید.نرم افزار موبایل , نرم افزارهای موبایل , اپلیکیشن موبایل , اپلیکیشن های موبایل, داغ ترین نرم افزارهای موبایل, داغ ترین اپلیکیشن های موبایل , جدید ترین نرم افزارهای موبایل , جدید ترین اپلیکیشن های موبایل ،حذف فولدرهای خالی و پوشه های اضافی

اپلیکیشن جدید Trackd
اپلیکیشن جدید Trackd

به گزارش مجله اخبار کامپیوتر بعد از نصب  اپلیکیشن جدید Trackd می‌توانید تا چهار قطعه موسیقی را با میکروفن گوشی ضبط کنید (بیش از چهار قطعه پولی است) که هر قطعه می‌تواند صدای خالی خواننده یا صدای یک ساز باشد. پس از این کار می‌توانید هر یک از قطعه‌هایی را که ضبط کرده‌اید جداگانه میکس کنید و در نهایت یک قطعه ویرایش شده تحویل بگیرید. این اپلیکیشن، مترونوم اتوماتیک دارد و حتی می‌توانید ضرباهنگ (بیت ریت) را هم دستکاری کنید. پس از پایان کار به ‌آسانی خروجی را با دوستان‌تان از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و به نمونه کارهای دیگر کاربران این برنامه گوش کنید.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.