معرفی کلیدهای میانبر در جیمیل gmail

0

جیمیل برای ارسال پیام استفاده می شود . باید بدانید که جیمیل هم دارای کلید‌های میانبر کاربردی است . کلیدهای میانبر در جیمیل سبب افزایش سرعت و همچنین آسودگی کار شما با برنامه‌ها می شود.

کلیدهای میانبر در جیمیل (Shortcuts) کمک کننده بهع  انجام کار هستند و در سرعت استفاده شما از اپلیکیشن‌ها و محیط‌های کاری مختلف تاثیر خواهد گذاشت.

آشنایی با کلیدهای میانبر در جیمیل

برخی از کلیدهای میانبر در جیمیل عبارتند از :

۱ – Shift + Click: یکی از کلیدهای میانبر در جیمیل کلید شیفت و کلیک است . به گزارش مجله اخبار کامپیوتر با نگه داشتن کلید شیفت میتوانید همان طور که در محیط ویندوز خود چندین فایل را باهم انتخاب می‌کنید، چند ایمیل را هم با هم انتخاب کنید و تغییرات را روی همه انها انجام دهید.

۲ –  #+Shift : یکی از کلیدهای میانبر در جیمیل کلید شیفت و # می باشد. پاک کردن اینباکس شما به وسیله این کلید میانبر، به مراتب آسان تر از انجام این کار با کلیک بر روی گزینه‌های عادیست. برای این کار فقط کافیست تا هر چند ایمیلی که خواستید را با استفاده از کدمیانبر بالایی انتخاب کرده سپس با فشردن کلیدترکیبی Shift + # آنها را به با هم دیلت بکنید.

۳ – Shift + i: یکی از کلیدهای میانبر جیمیل کلید شیفت و آی i است . طبق بررسیهای بدست امده با این کلید میانبر میتوانید ایمیل‌های انتخابی خودتان را با سرعت بیشتری به حالت “Mark as read” درآورید.

۴ – Shift + U: به گزارش مجله اخبار کامپیوتر با کمک کلید شیفت و u میتوانید یک ایمیل را به حالت “Mark as Unread” در آورید. به همین راحتی

۵ – Shift + T: این کلید میانبر نیز ایمیل‌های آماده شما را به گوگل تسک ارسال خواهند کرد.

یک نکته خیلی مهم را در مورد کلیدهای میانبر باید بگوییم و ان اینست که اگر هیچ از کلید‌های میانبر برای شما عمل نمی‌کنند، به مسیر Settings > General > Keyboard shortcuts بروید. در این قسمت باید تیک “Keyboard shortcuts on” زده شده باشد. وگرنه بی فایده است.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.