کشف تاریخ خروج از حالت ریپورت تلگرام

0

خروج از حالت ریپورت تلگرام دغدغه بسیاری از کاربران تلگرام است . ناگهان صبح که از خواب پا میشویم میبینیم که دیگر نمیتوانید به افراد در گروهها و … پیام دهیم . مگر هر دویمان شماره هم را داشته باشیم . به این حالت اسپم شدن یا ریپورت شدن در تلگرام می گویند .

در این بخش از مجله اخبار کامپیوتر اطلاعاتی را درباره بدست اوردن تاریخ خروج از حالت ریپورت تلگرام در اختیارتان میگذاریم.

بدست اوردن تاریخ خروج از حالت ریپورت تلگرام

برای رفع ریپورت تلگرام باید به ربات تلگرام درخواست بدهید . به گزارش مجله اخبار کامپیوتر بعد از اینکه با استفاده از ربات تلگرام درخواست رفع حالت ریپورت را دادید ، میتوانید زمان خروج از حالت ریپورت تلگرام را هم کشف کنید.

برای اینکار باید مراحل زیر را انجام دهید :

مرحله اول: در اولین مرحله برای کشف تاریخ خروج از حالت ریپورت تلگرام بایدابتدا اپلیکیشن تلگرام را باز کنید و از بالای صفحه اصلی بر روی گزینه جستجو کلیک کنید.

مرحله دوم: در مرحله دوم در کادر جستجو عبارت Spambot را جستجو نمایید.

مرحله سوم: در مرحله سوم ربات تلگرام برای شما ظاهر میشود، بر روی ربات ضربه زده تا به صفحه اش منتقل شوید.

مرحله چهارم: در مرحله چهارم پس از اینکه صفحه ربات برای شما باز شد از پایین صفحه بر روی گزینه START یا RESTART ضربه بزنید. ( خروج از ریپورت تلگرام )

مرحله پنجم: در مرحله پنجم گزینه I Was wrong, Please release me را انتخاب کنید.

به گزارش مجله اخبار کامپیوتر اگر به صورت موقت ریپورت اسپم شده باشید با پیامی برخورد می کنید که در آن زمان رفع ریپورت شما را به تاریخ میلادی و ساعت جهانی نشان داده شده است .

نکته دیگر اینکه اگر به صورت دائمی ریپورت شده باشید با پیغام زیر برخورد خواهید کرد:

Unfortunately, this is not possible. We are worried that we can’t guarantee our users’ safety from unwanted messages, should this account be released again.
Remember that you can still reply to anyone who messages you first. Also: deleting and recreating your account won’t help, sorry.

معنی این پیغام: متاسفانه، این امکان پذیر نیست. ما نگران این هستیم که نتوانیم ایمنی کاربران را از دریافت پیام های ناخواسته تضمین کنیم. شما باید این حساب را رها کنید.

پیشنهاد ما : آموزش ساخت لینک join کانال تلگرام با عکس

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.