اخبار کامپیوتردنیای اینترنتشبکهفناوری اطلاعاتموبایل

معرفی نرم افزار پاک سازی اندروید Clean Master

نرم افزار پاک سازی اندروید یکی از نرم افزار های کاربردی اندروید است که سرعت موبایل تان را هم افزایش میدهد . نسخه جدید نرم افزار Clean Master هم منتشر شده است (۵٫۱۳٫۷). در این بخش از مجله اخبار کامپیوتر اطلاعاتی را در این باره در اختیارتان قرار می دهیم.

معرفی نرم افزار پاک سازی اندروید

 

به گزارش مجله اخبار کامپیوتر طبق بررسی های بدست امده در سیستم عامل های اندروید، فایل های موقتی به نام Cache وجود دارد. فایل Cache با کمک سیستم عامل اندروید ساخته میشود . به گزارش مجله اخبار کامپیوتر وظیفه آنها افزایش سرعت اجرای نرم افزارها است.

این فایل ها در ابتدا حجم زیادی ندارند. اما پس از چند وقت استفاده و نصب نرم افزارهای مختلف تعداد آن ها زیاد خواهد شد و حجم زیادی از حافظه موبایل شما اشغال میکند. همچنین باعث افت سرعت شدید سیستم اندرویدی می شوند.

پیشنهاد ما : اتصال دو کامپیوتر با کابل شبکه ۴ مرحله

نگران نباشید . نرم افزار های زیادی برای پاک کردن این فایل ها وجود دارد، اما به جرات میتوان گفت که بهترین نرم افزار برای پاکسازی تلفن همراه Clean Master است. این نرم افزار کارایی های بسیار زیادی دارد و قطعا با یکبار استفاده از آن میتوانید شاهد خالی شدن فضای بسیار زیادی از حافظه تلفن همراه خود باشید.

از امکانات دیگر نرم افزار پاک سازی اندروید Clean Master میتوان از Boost کردن یا افزایش سرعت تلفن همراه یاد کرد.

برچسب ها

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن