قطع پیامکهای تبلیغاتی ایرانسل و ترفند

0
قطع پیامکهای تبلیغاتی ایرانسل دغدغه بسیاری از افرادیست که سیمکارت ایرانسل دارند. گاهی برایتان اتفاق افتاده که هر روز مدام بریاتان پیامک های تبلیغاتی زیادی میاید و شما از دست ان کلافه می شوید. از طریفی دوست دارید این اس ام اس ها را لغو کنید ولی راهش را بلد نیستید. در این پست از مجله اخبار کامپیوتر راهکاری را برای لغو و قطع پیامکهای تبلیغاتی ایرانسل در اختیارتان میگذاریم.
.
 یادتان باشد این کدها برای پیامک های تبلیغاتی با پیش شماره ۱۰۰۰-۲۰۰۰-۳۰۰۰-۵۰۰۰ و ۰۲۱ می باشد. بقیه پیامک ها مربوط به موسسه یا کلاس اموزش زبان یا … است که روش های دیگری دارد.

راههای قطع پیامکهای تبلیغاتی ایرانسل

راه لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل به شرح زیر است :

قطع پیامکهای تبلیغاتی ایرانسل با ۵۰۰۵

برای قطع کردن پیامهای تبلیغاتی که از خود شرکت ایرانسل است شما میتوانید عدد «۲» را به شماره ۵۰۰۵ پیامک کنید . در نتیجه این سرویس برای شما لغو می شود. همچنین به گزارش مجله اخبار کامپیوتر هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است.

قطع پیامکهای تبلیغاتی ایرانسل یا ۷۰۰

یک راه دیگر برای قطع اس ام اس تبلیغاتی ایرانسل اینست که  از طریق خط ایرانسل خود با شماره ۷۰۰ تماس بگیرید و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را برای قطع پیامها بگویید.

قطع پیامهای طرح سامانه ۸۲۸۲ ایرانسل

به گزارش مجله اخبار کامپیوتر وقتیکه یکی از طرحهای پیامکی ۸۲۸۲ ایرانسل را فعال کرده اید ، این پیامکها از هزینه شارژ شما کم می کند.
برای غیر فعال کردن این پیامک ها  باید گامهای زیر را بردارید :

۱-در مرحله اول باید با خط خود یک پیامک به ۱۳۰ فرستاده تا رمز ورود به ویترین ایرانسل به شما ارسال شود.

۲-در مرحله بعدی به سایت ویترین ایرانسل رفته (Vitrin.irancell.ir) و در بالای سایت گزینه ورود به سیستم را بزنید.

۳- در سومین مرحله در بخش شناسه شماره موبایل خود را به صورت ********۹۸۹۳ وارد نمایید و در بخش رمز عبور دریافتی توسط پیامک را وارد نمایید.

۴-و در مرحله چهارم هم  به “سرویس مبتنی بر پیام کوتاه” رفته و در قسمت “شارژ خودکار- بسته های من”  همه طرحهایی که فعال کرده اید لغو اشتراک کنید.

قطع طرح سامانه ۸۶۸۶ ایرانسل

اگر  از شماره ۸۶۸۶ ایرانسل پیامکی دریافت می کنید، عبارت laghv pishvaz  یا laghv را به  شماره ۸۶۸۶ ارسال کنید. ۴ مرحله جلوگیری از قطع شدن وایفای موبایل چیست ؟

۸۰۰#*

همچنین با شماره گیری #۸۰۰* میتوانید پیامک های تبلیغاتی ایرانسل را حذف کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.