نرم‌افزار WhatsApp و بررسی ویژگی جدید آن

0

نرم‌افزار WhatsApp یک ویژگی بسیار مهم و خاص را ایجاد کرده که بسیاری از کاربران انتظار آن را می‌کشیدند. این ویژگی، “Delete For Everyone” نام داشته که در حال گسترش بوده و هم‌ اکنون برای تمامی کاربران در دسترس قرار دارد.

نرم‌افزار WhatsApp و بررسی ویژگی جدید آن

علاقه‌مندان به رایان ITC؛ در نظر داشته باشید که این ویژگی جدید، به صورت یک بروز‌رسانی برای کاربران قرار داده خواهد شد و کاربران می‌توانند برای بروز‌رسانی در برنامه‌های Play Store، به گزینه برنامه‌ها و بازی‌های من مراجعه کنند. ویژگی جدید WhatsApp بسیار مهم و اساسی بوده، زیرا بعضی از کاربران به اشتباه و ناخودآگاه پیامی را به شخصی ارسال می‌کردند، که تاکنون راهی برای جبران آن نبود، اما با این ویژگی این مشکل برطرف خواهد شد.

نرم‌افزار WhatsApp

ویژگی “Delete For Everyone” نرم‌افزار WhatsApp بر روی تصاویر، gifs، فیلم ها، مخاطبین و … فعال خواهد بود، با این حال به نظر می‌رسد که متون نقل‌و‌قول در حال حاضر، پشتیبانی نخواهد شد.

نکته قابل توجه این است که پس از حذف متن موردنظر، پیامی با محتوای پیام حذف شده بر روی هر دو صفحه ظاهر خواهد شد.

نحوه عملکرد ویژگی جدید…

سوالی که برای بیشتر کاربران ایجاد خواهد شد، این است که ویژگی “حذف برای همه” WhatsApp، چگونه عمل خواهد کرد؟

فرض کنید به هنگام استفاده از برنامه WhatsApp، متنی را به اشتباه یا به طور تصادفی برای یکی از دوستان خود ارسال کردید، شما می‌توانید با استفاده از قابلیت جدید WhatsApp، آن پیام را به سادگی (تنها با لمس کردن) و با انتخاب گزینه “حذف برای همه” حذف کنید، همچنین این پیام، هم از صفحه چت شما و هم چت گیرنده به طور کامل حذف خواهد شد.

نرم‌افزار WhatsApp

مدت زمان در نظر گرفته شده برای حذف پیام…

سوال دیگر کاربران این است که چقدر زمان داریم تا پیام اشتباه خود را حذف کنیم؟

نرم‌افزار WhatsApp به کاربران این امکان را داده تا به مدت هفت دقیقه، پیام ارسال شده خود را حذف نمایند.

شایان ذکر است که هر دو کاربر، باید یک نسخه از برنامه نصب شده برای استفاده از این ویژگی را داشته باشند. این ویژگی نرم‌افزار WhatsApp به تازگی اعمال شده و در حال گسترش خواهد بود.

Source: Gadgetsnow

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.