شرکت Cisco موفق به خرید شرکت Broadsoft INC شد!

0

امروزه در دنیای وسیع تکنولوژی اتفاقات گسترده‌ای در حال رخ دادن می‌باشد، گاهی شرکت‌هایی شکل گرفته و گاهی از بین می‌روند و حتی میبینیم و میشنویم که برخی از شرکت‌ها به یکدیگر ادغام می‌شوند. قصد داریم تا خبر جدید فروش شرکت نرم‌افزاری و مخابراتی Broadsoft INC به شرکت Cisco را مورد بررسی قرار دهیم.

شرکت Cisco و انجام یک معامله بزرگ

علاقه‌مندان به سایت رایان ITC؛ بد نیست قبل از بررسی این موضوع، این دو شرکت را معرفی نماییم، شرکت Cisco یکی از معتبرترین نهادهای فعال در زمینه اُمورات شبکه و تکنولوژی بوده که در تاریخ ۱۰ دسامبر سال ۱۹۸۴، یعنی چیزی در حدود ۳۲ سال پیش در کشور آمریکا و شهر کالیفرنیا اعلام موجودیت کرده و وارد این بازار کار عظیم و گسترده رو به پیشرفت شد.

شرکت Cisco

از افراد شاخص شرکت Cisco می‌توان Leonard Bosack و Sandy Lerner را نام برد، جالب است بدانید که این شرکت طی آمار ارائه شده در سال ۲۰۱۶ بیش از ۷۳۰۰۰ کارمند را در خدمت خود دارد.

Broadsoft INC

اما شرکت Broadsoft INC فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه نرم‌افزار و خدمات ارتباطی در ایالات متحده آمریکا دارد، این شرکت در سال ۱۹۹۸ پا به عرصه گذاشته و به تعداد زیادی از کاربران در حال ارائه خدمات است.

شرکت Cisco در معامله‌ای بسیار با ارزش، شرکت Broadsoft INC را به قیمت ۱٫۹ میلیارد دلار خریداری کرد. شرکت Cisco هر سهم را چیزی در حدود ۵۵ دلار خریداری نمود.

زمان اجرایی‌شدن قرارداد

اینطور که از شواهد پیداست، از سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸ این قرارداد رسمیت خواهد داشت و به مرحله اجرا در خواهد آمد. پس از اتمام این معامله، کارمندان Broadsoft INC به گروه فناوری ارتباطات Cisco خواهند پیوست.

شرکت Cisco

جالب است بدانید که شرکت Broadsoft INC در حقیقت ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه، خط ثابت و کابلی را قادر ساخته تا ارتباطات یکپارچه را از طریق شبکه‌های اینترنتی فراهم نمایند و شرکت Cisco مانند دیگر شرکت‌های فناوری قدیمی، بر روی زمینه‌های با رشد بسیار بالا مانند امنیت، اینترنت و رایانه تمرکز دارد.

در نظر داشته باشید که معامله خرید Broadsoft INC، دومین خرید بزرگ در سال جاری به شمار می‌آید.

Source: Gadgetsnow

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.