شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با نرم افزار

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

Clean Master Subnetting آموزش برش تصاویر آموزش تلگرام آموزش دانلود از گوگل مارکت آموزش دانلود از گوگل پلی آنتی ویروس آنتی ویروس اندروید اتصال دو کامپیوتر الجی جی فلکس 2 ال‌جی اموزش قطع پیامکهای تبلیغاتی اندروید اندروید 5.1 برند برند سازی تلگرام دانلود شبکه اجتماعی قطع پیامک تبلیغاتی قطع پیامکهای تبلیغاتی میانبرهای ویندوز 10 نرم افزار زیپ نرم افزار فشرده سازی نرم افزار مدیریت دانلود نرم افزارهای اندروید نرم افزار ویرایش عکس ویروس کامپیوتری ویندوز 10 گوشی ال جی

حذف نرم افزار های نصب شده با برنامه your uninstaller

خانه » نرم افزار » حذف نرم افزار های نصب شده با برنامه your uninstaller

گاهی وقتها ویندوز ما نرم افزارهای زیادی دارد که موجب تداخل برنامه ها و هنگ ویندوز شده است. در این موارد باید نرم افزارهای غیر ضروری را حذف کنیم. شما میتوانید از برنامه your uninstaller برای اینکار استفاده کنید. شاید بگویید کنترل پنل قابلیت حذف نرم افزار را دارد. اما در پاسخ باید بگوییم متاسفانه کنترل پنل برخی برنامه ها را ناقص حذف میکند.

حذف نرم افزار های نصب شده

حذف نرم افزار های نصب شده با برنامه your uninstaller موضوع این بخش از مجله اخبار کامپیوتر است. گاهی وقتها ویندوز ما نرم افزارهای زیادی دارد که موجب تداخل برنامه ها و هنگ ویندوز شده است. در این موارد باید نرم افزارهای غیر ضروری را حذف کنیم. شما میتوانید از برنامه your uninstaller برای اینکار استفاده کنید. شاید بگویید کنترل پنل قابلیت حذف نرم افزار را دارد. اما در پاسخ باید بگوییم متاسفانه کنترل پنل برخی برنامه ها را ناقص حذف میکند.

راه حذف نرم افزار های نصب شده

به گزارش مجله اخبار کامپیوتر وقتیکه روی ویندوز نرم افزار و یا بازی های مختلفی را را نصب می کنید، فایل های مختلفی در پوشه های متعددی کپی می شوند تا با استفاده از آنها برنامه به درستی اجرا کند. اما  اگر تعداد برنامه های نصب شده روی ویندوز زیاد شود برنامه های با هم تداخل پیدا می کنند و علاوه بر کندی سرعت سیستم، فضای زیادی را روی هارد اشغال می کنند.

حذف نرم افزار های نصب شده با برنامه your uninstaller

در این مواقع با حذف نرم افزار های نصب شده غیر ضروری علاوه بر آزاد سازی فضای اشغال شده روی هارد می توان سرعت سیستم را تا حدی افزایش داد.آیتم Add/Remove Programs در کنترل پانل ویندوز برای حذف برنامه های نصب شده تدارک دیده شده است ولی این ابزار امکانات ویژه برای این کار ندارد و هنگام مواجه شدن با برنامه های غیر استاندارد دچار مشکل می شود و برنامه را به صورت ناقص حذف میکند.

ابزار Your Uninstaller! PRO نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت حذف برنامه ها میباشد، با استفاده از امکان هوشمند برنامه تنها با Drag & Drop میتوانید برنامه ها را حذف کنید. این برنامه از محیط کاربری ساده بر خوردار میباشد و با تمامی نسخه های ویندوز سازگار است. این برنامه توانایی حذف و پاکسازی سیستم از انواع برنامه های جاسوسی را نیز دارا میباشد. با استفاده از این برنامه، Add/Remove Programes ویندوز را فراموش خواهید کرد.

قابلیت های کلیدی برنامه your uninstaller برای نرم افزار حذف نرم افزار های نصب شده

– کنترل کامل بر Start up ویندوز. برای سازماندهی برنامه هایی که در هنگام بالا آمدن ویندوز اجرا می شوند

– کنترل کامل بر قسمت Start Menu ویندوز برای سازماندهی محتویات داخل این قسمت

– توانایی نمایش جزئیات دقیق نرم افزار های نصب شده، مفید برای پیدا کردن برنامه های جاسوسی و پاک کردن آنها

– پاک کردن نرم افزار ها فقط با یک Drag & Drop ساده، کافیست Icon نرم افزاری را که می خواهید Unistall کنید را بر روی Icon این برنامه Drop کنید. Your Uninstaller! PRO به طور خودکار نرم افزار مورد نظر را پاک می کند

– لیست نمودن نام نرم افزارهای نصب شده با سرعت بالا

– ۵ تا ۱۰ برابر سریع تر از Add/Remove program ویندوز

– نمایش جزئیات و مسیر نرم افزارهای نصب شده حذف نرم افزار های نصب شده

– دارای تنظیمات متنوع برای کاربران حرفه ای حذف نرم افزار های نصب شده

– سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷

– پاک کردن کامل نرم افزارهای نصب شده

– اسکن کامل ریجستری و Hard disk برای پاک کردن کلید های غیر لازم ریجستری و File ها

– پاک کردن برنامه هایی که قسمت Add/Remove Program ویندوز قادر به پاک کردن آنها نمی باشد

– قابلیت پاک کردن Screen saver ها

– نمایش برنامه های نصب شده در ویندوز با نمایش Icon آنها برای پیدا کردن راحت و نمایش محل دقیق نصب آنها

– دارای ابزاری برای پاک کردن File های غیر لازم در درایوها

– و…

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله اخبار کامپیوتر درباره حذف نرم افزار های نصب شده با برنامه your uninstaller تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید.


# # # #

مطالب پیشنهادی

آموزش نشان ندادن آخرین بازدید تلگرام

اموزش تصویری تبدیل صفحات وب به PDF

آموزش ساخت لینک join کانال تلگرام با عکس

علایم سیستم ویروسی یا ویروسی شدن سیستم

علایم سیستم ویروسی یا ویروسی شدن سیستم

پربازدید های نرم افزار

نظرات شما