برنامه دیکشنری پزشکی تابر taber اندروید

0

برنامه دیکشنری پزشکی تابر taber اندروید یکی از نرم افزارهای جامعه پزشکی با معنی مفاهیم پزشکی ( دارو ، بیماریها و … ) است. این نرم افزار به درد همه می خورد و فقط مخصوص پزشکها نیست.

در برنامه دیکشنری پزشکی تابر taber اندروید معنی و تصاویر و فیلم مربوط به چند صد لغت پزشکی اورده شده است و بسیار مفید می باشد.

در این بخش از مجله اخبار کامپیوتر اطلاعاتی را درباره برنامه دیکشنری پزشکی تابر taber اندروید تقدیمتان می کنیم.

برنامه دیکشنری پزشکی تابر taber

برنامه دیکشنری پزشکی تابر taber

برنامه دیکشنری پزشکی تابر taber یا نرم افزار taber’s medical dictionary یکی از بهترین دیکشنری های پزشکی برای سیستم عامل اندروید است. در این دیکشنری تمام اصطلاحات پزشکی با تصویر و فیلم توضیح داده شده است و همه افراد برای افزایش دانش پزشکی شان میتوانند از ان استفاده کنند.

به گزارش مجله اخبار کامپیوتر در این نرم افزار میتواند اطلاعات عمومی خود را درباره لغات پزشکی و بیماری ها و اسامی داروها و … بالا برده و حتی به دیگران هم انتقال دهید. این نرم افزار برای افزایش اطلاعات عمومی فوق العاده است.

برخی از ویژگیهای این دیکشنری پزشکی عبارتند از :

ویژگیهای برنامه دیکشنری پزشکی تابر taber

برنامه دیکشنری پزشکی اندروید تابر taber یا برنامه taber’s medical dictionary دارای بیش از ۱۲۰۰ تصویر با کیفیت بالا و صد ویدئو است.

برنامه taber’s medical dictionary شامل ترجمه های کامل و دقیق در زمینه های اختصارات پزشکی، اظهارات مراقبت از بیمار، نمادها، واحدهای اندازه گیری، برنامه ایمن سازی، تشخیص های پرستاری و … هم هست.

همچنین برنامه دیکشنری تابر taber دارای وبدن تلفظ صوتی نیز یکی دیگر از ویزگی های فرهنگ لغت تابر محسوب می شود. از این اپلیکیشن می توانید در کلاس درس، منزل یا دفتر خود استفاده کرده و سوالات مهم بالینی را به سادگی پاسخ دهید.

همچنین وجود بیش از ۳۲ هزار تعاریف صوتی از ویژگیهای این برنامه دیکشنری پزشکی است.

دارای جست وجو گو برای جست وجوی سریع هم هست.

بیشتر بدانید : نرم افزار مکان یاب اندروید نرم افزار phone tracker

اضافه کردن موارد مهم به بوکمارک ها هم جزو خصوصیات دیکشتری پزشکی تابر است.

برنامه دیکشنری اندروید تابر taber’s medical dictionary یا دیکشنری پزشکی تابر شامل بیش از ۶۵ هزار واژه، ۱۲۰۰ تصویر و ۱۲۰ فیلم با کیفیت بالا است. این خصوصیات باعث شده این برنامه به یکی از جامع ترین فرهنگ لغت های علوم پزشکی که برای متخصص های مراقبت های بهداشتی مورد استفاده است، تبدیل گردد.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله اخبار کامپیوتر تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. پیشنهاد می کنیم اگر حس میکنید اطلاعاتتان درباره لغات پزشکی کم است این نرم افزار را دانلود کرده و برای افزایش دانش پزشکی تان از ان استفاده کنید

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.