شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با اخبار کامپیوتر

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

Clean Master Subnetting آموزش برش تصاویر آموزش تلگرام آموزش دانلود از گوگل مارکت آموزش دانلود از گوگل پلی آنتی ویروس آنتی ویروس اندروید اتصال دو کامپیوتر الجی جی فلکس 2 ال‌جی اموزش قطع پیامکهای تبلیغاتی اندروید اندروید 5.1 برند برند سازی تلگرام دانلود شبکه اجتماعی قطع پیامک تبلیغاتی قطع پیامکهای تبلیغاتی میانبرهای ویندوز 10 نرم افزار زیپ نرم افزار فشرده سازی نرم افزار مدیریت دانلود نرم افزارهای اندروید نرم افزار ویرایش عکس ویروس کامپیوتری ویندوز 10 گوشی ال جی

نرم افزار مکان یاب اندروید نرم افزار phone tracker

خانه » نرم افزار » نرم افزار مکان یاب اندروید نرم افزار phone tracker

نرم افزار مکان یاب اندروید یا نرم افزار phone tracker نرم افزاری کاربردیست که با کمک ان میتوانید مکان افراد مختلف مثل دوستان، افراد خانواده، همسر، کودکان و … را با کمک موبایل پیدا کنید. با استفاده از نرم افزار مکان یاب اندروید phone tracker مکان افراد از روی نقشه به شما نشان میدهد. این نرم افزار در گوشی های اندروید و IOS کار می کند.

نرم افزار مکان یاب

گاهی وقتها شده که دوست دارید از مکان همسر یا فرزند یا … مطلع شوید و بدانید که او اکنون کجاست. برای این کار میتوانید از نرم افزار مکان یاب اندروید و یا نرم افزار phone tracker برای اینکار استفاده کنید. در این بخش از مجله اخبار کامپیوتر اطلاعاتی را درباره نرم افزار مکان یاب اندروید و یا نرم افزار phone tracker تقدیمتان می کنیم.

نرم افزار مکان یاب اندروید یا نرم افزار phone tracker

نرم افزار مکان یاب اندروید یا نرم افزار phone tracker

نرم افزار مکان یاب اندروید یا نرم افزار phone tracker نرم افزاری کاربردیست که با کمک ان میتوانید مکان افراد مختلف مثل دوستان، افراد خانواده، همسر، کودکان و … را با کمک موبایل پیدا کنید. با استفاده از نرم افزار مکان یاب اندروید phone tracker  مکان افراد از روی نقشه به شما نشان میدهد. این نرم افزار در گوشی های اندروید و IOS کار می کند.

ویژگیهای نرم افزار مکان یاب اندروید یا نرم افزار phone tracker

به گزارش مجله اخبار کامپیوتر یکی از مهمترین ویژگیهای برنامه مکان یاب برای اندروید یا برنامه phone tracker عدم ضبط شدن مکان افراد و نمایش دادن مکان افرادیست که اجازه این کار را به شما بدهند.

مسیریابی مخاطبین گوشی بر روی نقشه هم اصلی ترین ویژگی ان است.

گوگل تاک به همراه پیام تصویری هم جزو ویژگیهای ان است.

برنامه مکان یاب برای اندروید یا نرم افزار phone tracker امکان ارسال پیام و دریافت در هنگام مشاهده مکان را به شما میدهد.

نمایش دادن مسافت شما از کسی که مسیریابی می کنید هم جزو امکانات نرم افزار مکان یاب برای اندروید  میباشد.

از دیگر امکانات نرم افزار مکان یاب برای اندروید  جست و جو برای یافتن مکانی در نزدیکی کسی که مکان یابی می کنید گزارش شده است.

بیشتر بدانید : نرم افزار ضبط صدا مخفی اندروید sc secret recorder pro

اگر شما قصد دارید مکان شخصی از مخاطب هایتان را پیدا کنید ، از نرم افزار phone tracker کمک بگیرید. این برنامه اینکار را با استفاده از جی پی اس گوشی شخص مقابل برایتان انجام میدهد. البته این کار تنها با دادن اجازه دسترسی شخص مقابل انجام خواهد شد و بدون آن که شخص مقابل برای این کار موافقت کند، نمیتوانید این کار را بکنید.

مثلا والدین میتواند ان را بر گوشی خود و فرزندشان نصب کرده و از ان برای یافتن موقعیت فرزنده بهره مند شوند.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله اخبار کامپیوتر تقدیمتان کردیم بهره من شده باشید. پس اگر لازم میبینید که در شرایط خاصی مکان شخص را در حال حاضر کشف کنید پیشنهاد می کنیم این برنامه را دانلود کرده و از ان استفاده کنید.


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

برنامه تنظیمات اندروید

معرفی برنامه تنظیمات برای اندروید Settings Editor Pro

نرم افزار peazip فشرده سازی و بازیابی فایل

حذف فولدرهای خالی و پوشه های اضافی

رمزگذاری اطلاعات بروی فلش مموری

پربازدید های اخبار کامپیوتر , موبایل , نرم افزار

نظرات شما