برنامه آلارم اندروید یا glimmer luminous alarm clock

0

برنامه آلارم اندروید یا glimmer luminous alarm clock یکی از نرم افزار های بیدار کننده گوشی است که ویژگیهای خاصی نسبت به سایر برنامه های آلارم دارد. این برنامه راس ساعت زنگ نمیزند. بلکه حدود ۳۰ دقیقه قبل زمان نور گوشی را روشن کرده و کم کم نورش را زیاد میکند. این ویژگی باعث می شود دیگران با صدای زنگ از خواب بیدار نشوند و شما هم کم کم از خواب بیدار شوید. اگر تا زمان تعیین شده بیدار نشدید سپس شروع به زنگ زدن میکند.

 

برنامه آلارم اندروید برنامه glimmer luminous alarm clock

برنامه آلارم اندروید برنامه glimmer luminous alarm clock

به گزارش مجله اخبار کامپیوتر برنامه آلارم اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock یکی از برترین نرم افزارهای آلارم و زنگ بیدار باش است که برای گوشی استفاده می شود.

برنامه آلارم اندروید یا Glimmer (luminous alarm clock) یکی از نرم افزارهای بیدار باش است که به آرامی شما را از خواب بیدار میکند. برنامه Glimmer luminous alarm clock ۳۰ دقیقه قبل از زمان آلارم کم کم نور صفحه نمایش را زیاد میکند تا شمت به ارامی از خواب بیدار شوید. در بین این روشن شدن صفحه نمایش، امکان پخش صدای پرندگان هم هست و درصورتی که پس از گذشت ۱ دقیقه از زمان آلارم بیدار نشوید، صدای بلندی پخش می‌کند تا مطمئن شود بیدار شده اید. از ویژگیهای بیدار شدن با نور آنست که اگر جهت صفحه نمایش به طرف شما باشد، بقیه افراد ی که در اتاق هستند بیدار نمی شوند.

 قابلیت جالب برنامه آلارم اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock نسبت به بقیه نرم افزارهای آلارم اینست که وقتی شما با این نرم افزار ساعتی را برای بیدار شدن تنظیم می کنید در ابتدا این نرم افزار دقایقی زودتر از رسیدن به زمان آلارم ، صفحه گوشی اندرویدتانرا بدون کوچکترین صدایی روشن می کند .

این نور کم کم زیاد می شود تا حدی که که ممکن است تا این مرحله هم به علت تاریکی محیط مثلا در ساعات اولیه صبح به راحتی بیدار شوید و زنگ و صدای گوشی شما اطرافیانتان را از خواب دیگر بیدار نکند.

ولی خب اگر با نور بیدار نشدید برنامه آلارم اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock کم کم با نزدیک شدن به زمان بیدارباش انواع زنگ و صدای پرندگان را برای شما پخش میکند و در آخر هم طوری زنگ می زند که مطمئن باشید هر انسان سنگین خوابی را از خواب بلند می کند. نرم افزار همچنین قادر به فهمیدن ساعات روز و ساعت شب است و خود را مطابق با آن تنظیم خواهد کرد.

در این قسمت از مجله اخبار کامپیوتر امکانات برنامه آلارم اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock را در اختیارتان می گذاریم.

بیشتر بدانید : نرم افزار bs player اندروید یک ویدئو پلیر

ویژگیهای برنامه آلارم اندروید یا برنامه glimmer luminous alarm clock

بهینه سازی شده برای انواع گوشی ها و تبلت های اندرویدی

قابلیت پخش موزیک موردنظر قبل از صدای زنگ

هشدار برای زمان خواب

قابلیت فعالسازی حالت شب

امکان غیرفعال کردن صداها برای داشتن خوابی راحت

امکان تنظیم پس زمینه آلارم

پس مهمترین ویژگی و تفاوت برنامه آلارم برای اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock با سایرنرم افزارهای بیدار کننده اینست که راس ساعت زنگ نمیزند . بلکه از قبل نور صفحه گوشی را روشن کرده و کم کم نور را زیاد میکند تا بلکه ما با همان نور بیدار شویم و دیگران با صدای زنگ بیدار نشوند.

اما اگر بیدار نشدیم راس ساعت زنگ میزند و اگر باز هم بیدار نشدیم صدایش بلند تر می شود تا حدی که حتما ما بیدار شویم.

برنامه آلارم اندروید یا glimmer luminous alarm clock موضوع این بخش از مجله اخبار کامپیوتر بود. پیشنهاد میکنیم حتی برای امتحان و تست کردن هم که شده این برنامه را دانلود کرده و برای بیدار شدن تنظیم کنید. اینگونه به صورت عملی با ویژگی های ان اشنا می شوید.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.