برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید

0

برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید نرم افزاریست کاربردی که با اسکن برنامه ها و دستگاه شما محدودیت های ان را رفع میکند. در این بخش از مجله اخبار کامپیوتر اطلاعاتی را درباره این نرم افزار در اختیارتان میگذاریم.

معرفی برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید

به گزارش مجله اخبار کامپیوتر کارکرد برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید اینگونه است که که تمام برنامه ها و بازی های دستگاه شما را اسکن کرده و سپس به دنبال راههای رفع محدودیت اشکالات ان میگردد.

حذف لایسنس مربوط به برنامه ها برای استفاده راحت تر شما اصلی ترین وظیفه برنامه lucky patcher است. با دانلود برنامه lucky patcher کار های دیگری از قبیل حذف تبلیغات و غیره را نیز انجام دهید.

طبق اطلاعات بدست امده از زمان عرضه اندروید تا الان بیش تر از ۹ سال می گذرد و همواره کاربران ایرانی به دنبال راه هایی برای فرار از پرداخت پول چه در زمینه خرید برنامه ها و بازی های اورجینال چه در پرداخت های درون برنامه ای هستند.

خوشبختانه ( برای ما کاربران ایرانی ) با عرضه نسخه های کرک شده در مارکت های متفرقه بخش اول مشکلات یعنی پرداخت هزینه برای خرید برنامه ها و بازی ها کم و بیش بر طرف شده است.

و اما درباره راه حل پرداخت درون برنامه ای، اعم از خرید سکه و آزاد سازی مراحل جدید باید به شما برنامه lucky patcher را معرفی کنیم.

زنگ تفریح : معرفی نرم افزار مدیریت پسوردها Password Manager

تغییرات نسخه جدید برنامه برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید

+ رفع ایرادات جزئی این نرم افزار در نسخه جدید ان انجام شده است.

+به گزارش مجله اخبار کامپیوتر کرش برنامه در اندروید ۵ برطرف شده است.

+ افزایش سرعت از ویژگیهای جدید نسخه جدید برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید است.

+ افزایش سازگاری با بازی های جدید هم از دیگر ویژگی این نرم افزار کاربردیست.

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید در مجله اخبار کامپیوتر در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید. پیشنهاد میکنیم همین الان این نرم افزار را دانلود کرده و از ان استفاده کنید.

عناوین پیشنهادی برای مطالعه بیشتر :

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.