تعیین اندازه فولدرها با نرم افزار GetFolderSize

0
نرم افزار تعیین اندازه فولدرها و سایز فولدرها یا نرم افزار فولدر سایز یا نرم افزار GetFolderSize یکی از نرم افزارهای مهم و کاربردی است که با کمک ان میتوانید سایز فولدرها را عوض کنید. در این بخش از مجله اخبار کامپیوتر اطلاعاتی را در این باره در اختیارتان میگذاریم.

نرم افزار تعیین اندازه فولدرها یا نرم افزار GetFolderSize

نرم افزار تعیین اندازه فولدرها یا نرم افزار GetFolderSize یک نرم افزاری کاربردیست که به شما این امکان را می دهد تا اندازه و سایز فولدرها و زیر مجموعه ها را روی هارد درایو تعیین کنید.
.
همچنین به گزارش مجله اخبار کامپیوتر این نرم افزار به شما کمک میکند تا مشخص کنید کدام برنامه فضای اضافی از هارد شما را اشغال میکند. همچنین  میتوانید تعین کنید که سایز نهایی هر فولدر چقدر باشد و تعداد فایل ها و زیر مجموعه ها را در هر فولدر تعریف  بکنید.

ویژگی های نرم افزار تعیین اندازه فولدرها یا نرم افزار GetFolderSize

یکی از ویژگیهای نرم افزار تعیین اندازه فولدرها تعیین اندازه و سایز فولدرها روی درایوها ، ظرفیت مدیا، CD/DVD، سهم اینترنتی است.

نرم افزار GetFolderSize امکان بررسی و اسکن پر سرعت را به شما می دهد.

یکی دیگر از ویژگیهای نرم افزار تعیین اندازه فولدرها قدرت اسکن فایل ها و فولدرها ( با اندازه بیش از ۳۲۰۰۰ حرف یا نمایه ) و همچنین فایل ها و فولدرهایی (که نامشان دارای حروف تکی و خاص باشد ) می باشد.

قدرت اسکن تعداد نامحدود فایل و فولدر از ویژگیهای نرم افزار GetFolderSize است.

از امکانات مهم ان میتوان به بررسی هارد درایو و یافتن آدرس های مشکل، چند مسیره، و رمزی اشاره کرد.

نمایش تعداد فایل های موجود در فولدرها و زیر مجموعه آنها از دیگر ویژگیهای نرم افزار تعیین اندازه فولدرها است.

زنگ تفریح : معرفی نرم افزار بازیابی تصاویر حذف شده

از دیگر امکانات نرم افزار GetFolderSize میتوان به نمایش اندازه فایل ها بصورت بایت، کیلوبایت، مگابایت، و گیگابایت ، نمایش شاخه های فولدرها ، ذخیره اطلاعات و شاخه های فولدر بصورت متن یک فایل اشاره کرد.

عناوین پیشنهادی برای مطالعه بیشتر :

 

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله اخبار کامپیوتر در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید. سعی کنید این نرم افزار را دانلود کرده ، نصب کنید و استفاده لازم را از ان بکنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.