معرفی نرم افزار مدیریت پسوردها Password Manager

0
 نرم افزار مدیریت پسوردها Password Manager نرم افزاری کاربردی برای مدیریت و تنظیمات پسورد و رمز عبور است . در این بخش از مجله اخبار کامپیوتر اطلاعاتی را درباره این نرم افزار در اختیارتان می گذاریم. امیدواریم که از این مطالب بهره کافی را برده باشید.

نرم افزار مدیریت پسوردها نرم افزار Password Manager

به گزارش مجله اخبار کامپیوتر نرم افزار مدیریت پسوردها Password Manager قابلیت مدیریت تمام پسوردهای مختلف و انواع رمز عبور را دارد. ۱Password – Password Manager نام علمی این نرم افزار است که این امکان را به شما میدهد تا بتوانید در آن رمزهای عبور مختلف را وارد کرده و همیشه آن را همراه خودتان نگه دارید.

ویژگیهای نرم افزار مدیریت پسوردها Password Manager یا نرم افزار 1Password
ویژگیهای نرم افزار مدیریت پسوردها Password Manager یا نرم افزار ۱Password

ویژگی های نرم افزار مدیریت پسوردها Password Manager

یکی از مهمترین ویژگیهای نرم افزار مدیریت پسوردها Password Manager یا نرم افزار ۱Password قابلیت محافظت با یک پسورد اصلی (Master Password) است.

 یکی دیگر از امکانات این نرم افزار قابلیت حفاظت خودکار از دستگاه شما در هنگام دذدیده شدن گوشی است.

استفاده از یک پسورد اصلی به جای تمام پسوردهای شما ،  قابلیت همگام سازی برنامه با برنامه، مک، آیفون و آیپد ، قابلیت اضافه کردن لاگین ها، کارت های اعتباری و … و قابلیت لاگین کردن در وب سایت ها با یک کلیک از جمله مهمترین ویژگیهای نرم افزار مدیریت پسورد است.

اطلاعات دیگر درباره نرم افزار مدیریت پسوردها

امروزه از پسورد در جاهای مختلفی استفاده می شود. امروزه از رمزهای عبور برای کاربردهای مختلف مانند کارت های اعتباری، شبکه های اجتماعی، ایمیل ها، اکانت های کاربری، اکانت سایت های مختلف، اکانت VIP سایت ها و … استفاده زیادی می شود.

خب مسلما اگر کاربران بخواهند برای تمام اکانت های کاربری یک رمز داشته باشند ریسک بزرگی کرده اند. چون ممکن است این رمز لو رود و خسارات زیادی به شخص وارد شود.

بنابراین به گزارش مجله اخبار کامپیوتر شما برای هر اکانت باید از یک رمز عبور مخصوص استفاده کنید تا در صورت لو رفتن آن، مشکلات بسیار زیادی برایتان رخ ندهد. ولی خب حفظ کردن همه این رمزها سخت است. مخصوصا اگر از رمزهای پیچیده استفاده کرده باشیم.

راهکار شما استفاده از نرم افزار مدیریت پسوردها است. به گزارش مجله اخبار کامپیوتر در نرم افزار ۱Password می توانید تمام رمزهای عبور خودتان را وارد کرده و آنها را save کنید. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا رمزهای عبور را دسته بندی کرده و در مواقع لزوم از ان استفاده کنید.

از نظر امنیت درباره این نرم افزار خیالتان راحت باشد. شما به این نرم افزار یک پسورد میدهید تا کسی جز شما نتواند از ان استفاده کند. سپس در مواقع لازم پسورد مورد نظرتان را در این نرم افزار جست جو میکنید.

پس اگر جزو افرادی هستید که پسوردهای زیادی برای موارد مختلف دارید حتما این نرم افزار را دانلود کرده و از ان استفاده کنید. با اینکار دیگر پسوردهای مختلف را فراموش نمیکنید و ذهن ارامی خواهید داشت.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.